توری آلومینیومی

مناسب ترین راه برای ایجاد جریان هوا در خانه استفاده از هوای بیرون است.با باز گذاشتن درب و پنجره ها باعث ورود حشرات موذی به داخل خانه می باشد . بنابراین بهترین راه و بی ضرراستفاده از توری های آلومینیومی بر روی در و پنجره ها است.به عقیده کارشناسان بهداشت هم بهترین و سالم ترین روش برای جلوگیری از ورود حشرات موذی به داخل خانه نصب توری آلومینیومی ، پلیسه یا رولینگ بر روی در و پنجره است . از این رو در پشت لنگه باز شو پنجره ها توری آلومینیومی نصب می شود.امروزه برای انواع درب ها و پنجره ها توری های با قاب های چوبی و آلومینیومی و پی وی سی یا توری های فلزی در انواع ثابت،کشویی و… موجود است اما پیش از نصب توری روی در وپنجره ها باید اطلاعات کافی از ایتم توری ها را در اختیار داشته باشید.تا با نیاز تان بهترین گزینه را انتخاب نماید.

توری های آلومینیومی به دلیل انعطاف پذیری ، وزن کم و خاصیت ضد زنگی توری های آلومینیومی در صنعت مورد استفاده متنوعی از جمله :ساخت فیلترهای معمولی ، هواکش ها ، جعبه های الکترونیک و … قرار می گیرد. از جمله مصارف عمومی تورهای آلومینیومی می توان به حفاظت درب ها و پنجره از ورود حشرات به داخل ساختمان مخصوصا در نواحی مرطوب نام برد.

توری آلومینیومی ثابت و لولایی جهت انواع در و پنجره دوجداره و آهنی

شرکت درب و پنجره نیالکو در کنار تولید انواع درب و پنجره دوجداره و جهت ارزش آفرینی هر چه بیشتر برای مشتریان محترم اقدام به تولید انواع توری آلومینیومی جهت نصب بر روی انواع پنجره یو پی وی سی و حتی پنجره آهنی نموده است.

در این میان و با وجود پیدایش انواع مدرن توری های پلیمری و پلاستیکی ، توری های ثابت و لولایی آلومینیومی هنوز علاقمندان خود را حفظ کرده است. لطفا جهت استعلام قیمت و خرید انواع توری آلومینیوم پنجره دوجداره با ما تماس بگیرید.

توری های آلومینیومی با قاب و توری آلومینیومی (همان توری های قدیمی):این نوع توری های در سه حالت کشویی، لولایی و فیکس قابل استفاده می باشد که به راحتی قابل برداشت و شستشو و نظافت می باشد و درهر نقطه از شهر قادر به تعویض و ترمیم این گونه توری ها ی آلومینیومی می باشید.